Hakkımızda

SUNEX GIDA OTOMOTİV İTHALAT & İHRACAT Ürünlerini,  Orta Asya, Orta Doğu ve bazı Avrupa ülkerine direk satış yapmaktadır.SUNEX Gıda Otomotiv İthalat & İhracat, ürünlerini müşterilerine sunmadan önce,sağlam finansal yapısı, etkin yönetim ve pazarlama kadrosu,
geniş dağıtım kanalları, güvenilir ticaret anlayışı ve  uzman kadrosu ile kalite kontrol testlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Sektörün gelişimine katkıda bulunmayı kendine görev olarak kabul edip, sahip olduğu teknik tecrübe ve kaliteli ürün grublarıyla müşterilerinin olabilecek veya varolan sorunlarına çözüm bulmaktadır.


Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini izleyerek, müşterilerine "en iyi malı en uygun fiyata" sunmaktadır:

Kalite, Güven, Hizmet, Çözüm bizim işimiz...
 

Servislerimiz

İş Modelimiz

İş Modelimiz

Uyguladığı iş modeli, kaliteli ürünleri tüketiciler adına satın alma gücünü kullanan SUNEX İthalat & İhracat bunu tekrar tüketicisine en avantajlı koşullarla sunarak bir ilke imza atmaktadır.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

En değerli varlığımız ekibimizi oluşturan takım arkadaşlarımızın ; Takım ruhu ve dayanışmanın öneminin farkında, Kendinden daha fazlası olmayı benimsemiş, Vizyoner bakış açısına sahip, Güvenilirlik ve dürüstlüğü ilke edinmiş, Özgüvene sahip, Dinamik, Müşterilerilerimizin Memnuniyetine odaklanmış olmalarına değer veririz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Uzman kadrosuyla ve tedarikçileriyle birlikte, alanında herkesin tercih ettiği müşteri beklentilerini karşılayan, yüksek kaliteli ürün çeşitliliği bulunduran ayrıca dış ticarete yön veren kurumsal bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

7/24 Hizmet İçin Hazırız

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve şikayet / görüş / önerilerinizi bizlere bildirmek için Pazar günü dahil her an iletişim kurabilirsiniz...

BİZE ULAŞIN

REFERANSLAR